Podziękowania dla gości na chrzest – ładne wzory

Chrzest jest pierwszą oraz ważną, o ile nie najważniejszą uroczystością w naszym oraz naszego dziecka życiu. Trzeba jednak przyznać, że nie odbyłaby się bez bliskich nam osób, zatem zasługują oni na podziękowanie. Odpowiednim i niekonwencjonalnym sposobem na okazanie tej wdzięczności będą drewniane podziękowania dla gości na chrzest. Są one wykonane z wysokiej jakości drewna z delikatnym, pięknym grawerem, co jedynie dodaje im uroku. Z pewnością wszyscy się ucieszą oraz poczują się docenieni, a oto przecież nam chodzi. Upominki dla gości na chrzest będą świetnymi pamiątkami przypominającymi naszym bliskim o tej uroczystości.

Cena za serduszko: 1,00 zł – możliwość zakupu koperty (dostępne kolory: różowy, niebieski lub brązowy). Cena koperty 0,20 zł / sztuka.

Wymiary: 7 cm x 6 cm. Drewno o grubości 0,3 mm. Z tyłu podziękowania znajduje się magnes. Wysoka jakość wykonania, elementy szlifowane.

Zamówienie możesz złożyć w serwisie Allegro lub przez wiadomość e-mail. Składając zamówienie przez e-mail pamiętaj, aby podać kod produktu: N0039 oraz potrzebne informacje do realizacji zamówienia. W razie pytań zapraszam do kontaktu – wszystkie formy kontaktu znajdziesz w menu.

Wzór 1

Chrzest podziękowania dla gości

Wzór 2

Upominki dla gości migdały

Wzór 3

Upominki dla gości miód

Wzór 4

Upominki dla gości mydełka

Wzór 5

Upominki dla gości olx

Wzór 6

Upominki dla gości przedszkoleWzór 7

Upominki dla gości pudełeczka

Wzór 8

Prezenty dla gosci rustykalne

Wzór 9

Prezenty dla gości słoiczki

Wzór 10

Prezenty dla gości sukulenty

Zobacz nasze podobne oferty w serwisie Allegro:

1) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-chrzest-roczek-magnes-8037652790
2) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-chrzest-serce-magnesy-8119253363
3) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-chrzest-roczek-stopki-8039319521

Jeżeli powyższe odnośniki nie działają to pamiętaj, że wszystkie wzory znajdziesz również na naszej stronie lub w serwisie Allegro. Informacje znajdziesz w menu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *